tilskuere.jpg

Brugergrupper / Haller

Links til brugergrupper

 

Gymnastik Odder - GO: www.gymnastikodder.dk

Odder Svømmeklub: www.oddersvoem.dk

Odder Atletikklub: www.odderatletik.dk/

Odder Basketklub: www.odder-igf-basket.dk

Odder Cykelklub: www.oddercykelklub.dk

Odder Fodboldklub: www.oigf-fodbold.dk

Odder Håndboldklub: www.odderhaandbold.dk/

Odder Badmintonklub: www.odder-badminton.dk

Odder Tennisklub: www.oddertennis.dk

Odder Bordtennisklub: www.odder-bordtennis.weebly.com

Odder Firmaidræt: www.odderfirmaidraet.dk

Bokseklubben: www.bkvitus.dk

Odder Skytteforening: www.odder-skytteforening.dk

Odder Musikskole: www.oddermusikskole.dk

Odder Teater: www.odderteater.dk

OdderRevyen: www.odderrevyen.dk

Hysten Festival: www.hysten.dk

 

Links til haller:

Hou Hallen: www.hoif.dk

Hou Maritime Idrætsefterskole: www.houmi.dk

Hundslund Hallen: www.hundslundhallen.dk

Ørting Hallen: www.oertinghallen.dk