tilskuere.jpg

Spektrum Odders Repræsentantskab

 

 

Nr. Forening Repræsentant
1 Dykkerklubben Vandhundene: Marianne Graversen
2 Kulturrådet: Marianne Folkersen
3 Idrætsrådet:  Erling Rovelt
4 Foreningen Pakhuset:  Margriet de Noord
5 Gigtskolen: Palle Hansen
6 Køb Odder: Peer Kraadrup
7 Lavia Odder: Mia Rasmussen
8 Odder Amatørscene: Annette Folsach
9 Odder Billardklub:  Leo Jensen
10 Odder Brevdueforening: Arne Jørgensen
11 Odder Byråd:  Ole Lyngby Pedersen
12 Odder Byråd: Lone Jacobi
13 Odder Byråd: Marianne Hundebøll
14 Odder Cykelklub: Carsten Pedersen
15 Odder Cykelklub: Torben Kristensen
16 UdviklingOdder: Henrik Garlik Jensen
17 UdviklingOdder: Lars Nonbye
18 UdviklingOdder:  Vakant
19 Odder Firma Idræt: Kell Redzin
20 Odder Garden:  Peter Hougaard
21 Odder Håndbold: Jørn Bonde
22 Odder Håndbold: Anders Katholm
23 Odder Håndbold: Vakant
24 Odder Håndbold: Vakant
25 Odder IGF Atletik og Motion:  Mona Langballe
26 Odder IGF Atletik og Motion:  Torben Brandt
27 Odder IGF Badminton: Lars Blæsbjerg
28 Odder IGF Badminton: Susan Larsen
29 Odder IGF Badminton: Eigil Rasmussen
30 Odder IGF Basketball: Jakob Hjorth
31 Odder IGF Boksning:  Mick Bergenhammer
32 Odder IGF Bordtennis: Bent Madsen
33 Odder IGF Fodbold:  Peter Lindberg Christensen
34 Odder IGF Fodbold: Ken Skovby
35 Odder IGF Fodbold: Gitte Thomsen
36 Odder IGF Fodbold: Lars Lindberg Christensen
37 GO Gymnastik Odder Heidi Schmidt
38 GO Gymnastik Odder Vakant
39 GO Gymnastik Odder Vakant
40 GO Gymnastik Odder Vakant
41 Odder IGF Rugby:  Michael W. Batchelor
42 Odder IGF Skydning:  John Nielsen
43 Odder IGF Skydning: Lars Ingemann
44 Odder IGF Senioridræt: Inna Bødker
45 Odder Kommune, forvaltningen: Henning Haahr
46 Odder Kommune, forvaltningen:   Karsten Poulsen
47 Odder Museum:  Klaus Markmann Jensen
48 Odder Musikskole:  Steen Rågård
49 Odder Musikskole: Marianne Eriksen
50 Odder Musikskole: Anne Sophie Thykjær
51 Odder Musikskole: Vakant
52 Odder Roklub: Torsten Traberg
53 Odder Svømmeklub:  Lars Rasmussen
54 Odder Svømmeklub: Mette Rusholt Hermansen
55 Odder Svømmeklub: Mads Hjorth
56 Odder Svømmeklub: Vakant
57 Odder Teater:  Lars Berg Thomassen
58 Odder Tennisklub:  Erling Rovelt
59 Odder Tennisklub: Kaj Vedel
60 Pensionisternes svømmeklub:  Jørgen Olsen
61 Rathlouskolen:  Jes Wedel Lorenzen
62 Rudehøj Efterskole:  Jacob Hørning
63 HYSTEN Event Per Nonbye
64 Odder Vinterbadeklub Sys Glud
65 Folkeoplysningsudvalget Brian Holst Jensen
66 Odder Bibliotek Rikke Bjerre Sørensen
67 SpektrumOdder, bestyrelsen Allan Pedersen, formand
68 SpektrumOdder, bestyrelsen Peter H. Andersen, næstformand
69 SpektrumOdder, bestyrelsen Niels Christian Strauss
70 SpektrumOdder, bestyrelsen Steen Hattesen
71 SpektrumOdder, bestyrelsen Søren Winther Larsen
72 SpektrumOdder, bestyrelsen Lasse Nielsen
73 SpektrumOdder, bestyrelsen Claus Peter Nielsen
74 SpektrumOdder, bestyrelsen Mette Klougart
75 SpektrumOdder, bestyrelsen Hanne Appel, suppleant